Ο Εσπερινός των Χριστουγέννων στη Θεολογική Σχολή της Χάλκης
![](https://greek.vema.com.au/wp-content/uploads/2022/12/321753971_401063202203598_4335441719367392433_n.jpg)
![](https://greek.vema.com.au/wp-content/uploads/2022/12/321753971_401063202203598_4335441719367392433_n.jpg)
Χοροστατούντος του Καθηγουμένου της Ιεράς Μονής Αγίας Τριάδος Χάλκης, Θεοφιλεστάτου Επισκόπου Αραβισσού κ. Κασσιανού, τελέστηκε το εσπέρας του Σαββάτου, 24 Δεκεμβρίου, ο Μέγας Εσπερινός της εορτής των Χριστουγέννων στο ναΰδριο της Θεολογικής Σχολής.
Εκκλησιάστηκαν πιστοί από το νησί και όμιλος προσκυνητών εξ Ελλάδος.
Περισσότερες φωτογραφίες: